Зворотній зв'язок з читачами

 

Навчальні історичні атласи

«Україна, історичний атлас» для 5 класу в малюнках
«Україна, історичний атлас»
для 5 класу
«Україна, історичний атлас» для 7 класу
«Україна, історичний атлас»
для 7 класу
«Україна, історичний атлас» для 8 класу
 «Україна, історичний атлас»
для 8 класу

«Україна, історичний атлас» для 9 класу
«Україна, історичний атлас»
для 9 класу
«Україна, історичний атлас» для 10 класу
«Україна, історичний атлас»
для 10 класу
«Україна, історичний атлас» для 11 класу
«Україна, історичний атлас»
для 11 класу

Уроки історії у школі — це дивовижні години мандрівок у часі за допомогою розповідей вчителя, підручників, атласів, мап та звичайно ж уяви. Даний предмет має містити не лише “сухі” дати та безликі імена політичних діячів, князів та учених. Насправді шкільний предмет історії може навчити фантазувати, перемотувати уявну стрічку часу на століття назад, а також порівнювати умови побуту, звичаї, вірування сучасників та предків.

Допоможе школярам зануритись у бурхливий потік подій атлас з історії України (5, 7, 8, 9, 10, 11 класи). Він проілюструє викладену педагогом інформацію та допоможе систематизувати здобуті знання. Підручник з історії — це човен, на який орієнтується вчитель та учень, а атлас з історії України (5, 7, 8, 9, 10, 11 класи) — це вітрило, що допомагає рухати цей човен знань та уяви. Звичайно, що керманичами тут є дружна команда, що складається з педагога та юного дослідника.

Купити атлас з історії України (5,7,8,9,10,11 класи) ви можете у видавництві «МАПА».

Атлас з історії України (5,7,8,9,10,11 класи) являє собою видання для школярів різного віку. Його починають застосовувати на уроках починаючи з 5-го класу, коли діти лише починають вивчення історії рідної держави, і він незмінно супроводжує учня до самого випуску, коли вже має бути закладена міцна база знань.

Атлас з історії України (5,7,8,9,10,11 класи) має на меті детальніший розгляд навчального матеріалу та його закріплення за допомогою кольорових схем та влучних малюнків.

Досі не маєте атласу з історії України (5,7,8,9,10,11 класи)? Хутчіш звертайтеся у наше видавництво! У нас завжди якісна продукція та приваблива ціна.