Зворотній зв'язок з читачами

 

Атлас України 7 клас

Атлас України 7 клас
Збільшити фото

Підручник з історії та атлас можуть стати справжніми інструментами переміщення у часі. Цікава розповідь вчителя, підкріплена зрозумілими малюнками та різноманітними даними — це найліпший спосіб доброго засвоєння матеріалу та його закріплення. Атлас України 7 клас відкриває школярам завісу багатьох сторіч, і вони можуть ближче ознайомитися із найдавнішим минулим України, побачити території, які займали перші землероби та скотарі, спостерігати за тим як відбувалося переселення народів та як розселялися слов'яни. Атлас України 7 клас демонструє формування української народності та  знайомить нас із правлінням перших князів, а згодом із становленням та стрімким розвитком Київської держави за правління Ольги, Святослава, Володимира Великого, Ярослава Мудрого та Ярославичів. Атлас України 7 клас — це також Володимир Мономах та Мстислав Володимирович, а також багато інших, хто зробив вклад у свою рідну землю.
Атлас України 7 клас допоможе розглянути змагання за престол і монгольські вторгнення, які зміцнювали український дух не дивлячись ні на що. Величезний пласт найрізноманітніших досліджень був структурований та викладений у найбільш зрозумілій формі для дітей.

Атлас України 7 клас для дітей від видавництва «МАПА» — це маленький ключ до історії українського народу.

Інтерес до історії та й до навчання загалом інколи дуже важко знайти і легко загубити. Проте, якщо поєднати доброзичливість вчителя, його зрозуміле та цікаве викладення матеріалу, гарні навчальні посібники, то можна дійсно досягнути успіху.
Атлас України 7 клас обов'язково стане гарним помічником у пізнанні дитиною минувщини України.