Зворотній зв'язок з читачами

 

Нагороди видавництва

Нагороди видавництва:

 1. Почесна грамота, як відзнака VI-го Форуму видавців у м. Львові 1999 р. серед найкращих українських видань 1998 – 1999 років серії Україна, історичні атласи”.
 2. Диплом за оригінальний видавничий проект III Київського міжнародного книжкового ярмарку “Книжковий світ – 2001” за факсимільне видання Спеціальна карта України Гійома Левассера де Боплана 1650 року”.
 3. Грамота VIII-го  Форуму книговидавців у м. Львові, як переможцю конкурсу Книга Форуму – 2001 р.” у номінації Масова книга. Картографічна та краєзнавчо-туристична література” за серію географічних атласів областей України.
 4. Диплом лауреата в номінації краща картографічна продукція за серію “Україна, історичні атласи” на  Книжковій виставці-ярмарку “Зелена хвиля –2002 р.” у м. Одеса.
 5. Диплом лауреата (друга премія) VII-го конкурсу “Мистецтво книги України” за виданнями 2002 року, який проводять Всеукраїнський фонд сприяння розвитку книговидання і преси, Національна Спілка художників України, Київська Спілка художників книги та Асоціація  Навчальна  книга”.
 6. Диплом лауреата Міжрегіональної спеціалізованої виставки-ярмарку “Книжковий салон – 2003” в м. Херсоні в номінації: Краєзнавчі видання та довідкова література.
 7. Подяка Мальтійської служби допомоги за участь в акції “Книга-дітям”, яка проходила на X Форумі  книговидавців у м. Львові у 2003 р.
 8. Диплом лауреата в номінації “Видавництво року”За  задоволення масового попиту усіх верств читачів” за довідник “Країни світу” на  VI Міжнародному книжковому фестивалі “Світ книги – 2004” у м. Харкові.
 9. Диплом ІІІ ступеня у номінації “Рідними шляхами” (краще довідкове, картографічне видання). За Спеціальну карту України Гійома Левассера де Боплана 1650 року” на IV Міжнародній виставці-ярмарку “Книжковий сад – 2004” у м. Києві.
 10. Грамота ХVIII Форуму книговидавців у м. Львові, як переможцю конкурсу Книга Форуму-2011 р.” в номінації “Масова книга. Картографічна та краєзнавчо-туристична література” за  Історичний атлас України. Найдавніше минуле. Русь. (Київська держава, Галицько-Волинська держава)”. Керівник проекту й автор-упорядник Юрій Лоза.
 11. Диплом про нагородження призом “НЕСТОР-ЛІТОПИСЕЦЬ” за видання “Історичного атласу України”, що посів ПЕРШЕ МІСЦЕ на конкурсі Книжковий дивосвіт України” у номінації Краще енциклопедично-довідкове видання” на XIV Київський міжнародній книжковій ярмарці «Книжковий світ–2011».
 12. Диплом на підтвердження здобуття ПЕРШОГО МІСЦЯ “Історичним атласом України” у Всеукраїнському рейтингу «КНИЖКА РОКУ–2011» в номінації ОБРІЇ”.
 13. Диплом в номінації учбово-довідкові видання в конкурсі “Искусство книги” за книгу Територіальний устрій Русі-України, (Х-ХІІІ ст..)” на ХVI Міжнародній книжковій виставці-ярмарку ЗЕЛЕНАЯ  ВОЛНА-2012” у м. Одеса.
 14. Грамота ХХІІ Форуму видавців у м.Львові, як переможцю конкурсу "Найкраща книга ХХІІ Форуму видавців", за "Історичний атлас України" (2015 р.). Автор - упорядник Юрій Лоза.
 15. Диплом переможця XVII Всеукраїнського рейтингу “Книжка року 2015” в номінації  “Минувшина. Дослідження/документи” за Історичний Атлас України (2015). Автор-упорядник Юрій Лоза.